Ledelse og nøkkelpersoner ved TOPRO Industri AS.

Asbjørn Eskild

Administrerende direktør / CEO

 

asbjorn.eskild@topro.no

(+47) 905 63 304

Anne Jenner

Økonomi direktør / CFO

 

anne.jenner@topro.no

(+47) 905 93 941

Ellen Gjerdalen

HR-sjef / Head of HR

 

ellen.gjerdalen@topro.no

(+47) 915 68 788

Terez Ladiszlaidesz

Produksjonssjef / Production Manager

 

terez.ladiszlaidesz@topro.no

(+47) 958 21 267

Christer Engh Johansen

Eksportsjef / Export Manager

 

christer.engh.johansen@topro.no

(+47) 900 60 737

Kjersti Balke Hveem

Sjef for produktutvikling / Head of R&D

 

kjersti.balke.hveem@topro.no

(+47) 976 25 157

Svein Riste

Salgssjef Norden / Sales Manager Nordics

 

svein.riste@topro.no

(+47) 918 33 443

May-Britt Wester

Produktsjef / Brand Manager

 

may-britt.wester@topro.no

(+47) 918 53 006

Ove Ronny Mikalsen

Salgs- og driftsleder
mekanisk avdeling

 

ove.ronny.mikalsen@topro.no

(+47) 416 55 196