TOPRO Mobility

TOPRO er en norsk produsent av mobilitetsprodukter for bevegelseshemmede.

Våre produkter er spesielt kjent for design, brukervennlighet og førsteklasses kvalitet.

TOPRO har hovedkontor i Gjøvik, Norge ved den vakre Mjøsasjøen, og dets tyske kontor er i Fürstenfeldbruck/Upper Bayern.

Møt teamet vårt

Salgsområder og kontaktpersoner

Matthias Mekat

Ledelse

matthias.mekat@topro.de

Tel (+49) 8141-88 89 39-0

Mob (+49) 171 558 88 28

Fax (+49) 8141-88 89 39-21

Norbert Jahnke

Salgssjef

norbert.jahnke@topro.de

Tel (+49) 8141-88 89 39-0

Mob (+49) 171-558 88 20

Fax (+49) 8141-88 89 39-21

Thorsten Rhode

Head of Marketing

thorsten.rhode@topro.de

Mob (+49) 170 70 85 639

Fax (+49) 8141-88 89 39-22

Niklas Scharffetter

Online-Marketing Manager

niklas.scharffetter@topro.de

Mob (+49) 171 22 60 70 0

Fax (+49) 8141-88 89 39-21

Tim Eden

Regional Salgssjef Nord

tim.eden@topro.de

Mob (+49) 171 554 43 34

Jörg Günnewig

Regional Salgssjef Vest

joerg.guennewig@topro.de

Mob (+49) 170 556 62 23

Jens Brillinger

Regional Salgssjef Øst

jens.brillinger@topro.de

Mob (+49) 171 5 54 44 14

Circo Denitits

Head of Global Trade

ciro.denittis@topro.de

Mob (+49) 171 55 44 43 3

Marc Leitner

Regional Salgssjef Sør | AT

marc.leitner@topro.de

Mob (+49)171 5544577

Thomas Balazs

Business Unit Leader TOPRO Step

thomas.balazs@topro.de

Mob (49) 151 266 510 23

Yvonne Karaszkiewicz

TOPRO Step Expertinne

yvonne@toprostep.de

Mob (+49) 151 26 61 12 46 

Andreas Rauhaut

TOPRO Step Expert

thomas.balazs@topro.de

Mob (49) 151 72 85 05 86

Michael Gischnewski

Salgstrener / Business Coach DFC

michael.gischnewski@topro.de

Mob (+49) 171-558 88 89

Astrid Koch

Produktsjef

astrid.koch@topro.de

Tel (+49) 8141-88 89 39-75
Fax (+49) 8141-88 89 39-22

Nina Broich

Regnskap / Assistent d. Ledelse

nina.broich@topro.de

Tel (+49) 8141-88 89 39-30
Fax (+49) 8141-88 89 39-21