TOPRO Mobility

TOPRO er en norsk produsent av hjelpemidler - i hovedsak ganghjelpemidler.

Våre produkter er spesielt kjent for design, brukervennlighet og kvalitet.

TOPRO har hovedkontor og produksjonsanlegg på Gjøvik.

Ledergruppen i TOPRO

Nicolai Skarsgård

Administrerende direktør / CEO

nicolai.skarsgard@topromobility.com

Mob (+47) 403 19 926

Hege Buer

Økonomidirektør / CFO

hege.buer@topromobility.com

Mob (+47) 948 13 319

Kenneth Antonsen

Sales & Marketing Director

kenneth.antonsen@topromobility.com

Mob (+47) 415 15 830

Drilon Hulaj

Produksjonsdirektør / Head of Operation

drilon.hulaj@topromobility.com

Mob (+47) 948 71 228

Ingrid Lonar

Bærekraftansvarlig /
Head of Sustainability

ingrid.lonar@topromobility.com

Mob (+47) 980 38 021

Cosmin Cioroiu

Sjef for produktutvikling / Head of R&D

cosmin.cioroiu@topromobility.com

Mob (+47) 413 03 441

Victoria Haugerud

HR - leder / Head of HR

victoria.haugerud@topromobility.com

Mob (+47) 466 58 010

Halvor Wold

Avdelingsleder ToproStep
Head of ToproStep

halvor.wold@topromobility.com

Mob (+47) 995 60 130

Pål Erik Eng

IT-sjef / Head of IT

paal.erik.eng@topromobility.com

Mob (+47) 951 27 844

Susana Cabral

Interim Quality Manager

susana.cabral@topromobility.com

Mob (+47) 912 400 25